O nás

Příběh Batabi jsme začali psát v roce 2017. První kousky dětského oblečení jsme prodávali online, prostřednictvím sociálních sítí. Zájem stále rostl a naše domácí pracovna byla těsnější a těsnější. Zároveň nás lákala myšlenka přinést zboží blíž k Vám. Pustili jsme se do rozšíření našeho konceptu a během roku 2019 jsme s nadšením otevřeli kamennou prodejnu Batabi v Jihlavě. Tyhle intenzivní roky, během kterých jsme tvořili Batabi do nynější podoby, nám přinesly spousty zážitků i zkušeností.

Nechceme být jen další obchod s dětským oblečením. Jsme sami rodiče a přejeme si, aby Vaše děti nosily velmi kvalitní, pohodlné, střihově perfektní a stylové oblečení. To je náš závazek, ke kterému neodmyslitelně patří i perfektní zákaznický servis.

V naší kamenné prodejně se Vám osobně věnujeme, sdílíme s Vámi zkušenosti, pomáháme s výběrem velikostí i celých outfitů. Chtěli bychom, abyste z nákupu měli radost Vy i Vaše děti. Protože Vaše radost je i naše radost. Přejeme si zůstat stále tak osobní, užívat si v obchodě rodinnou atmosféru, těšit se z toho, že Vám oblečení slouží a rádi se k nám vracíte. Nejlepší odměnou jsou totiž upřímné reakce zákaznic, které se usmívají už ve dveřích a říkají: „Já se k Vám vždycky těším!“

V Batabi je Váš výběr naší osobní zodpovědností. Zajímá Vás, co všechno u nás najdete? Nabízíme oblečení a doplňky pro právě narozené děti až po velikosti 16 let. V nabídce najdete zboží od velmi moderní španělské značky LOSAN, kousky od skandinávských značek, jako je outdoorová CeLaVi nebo půvabná Pippi. Zamilujete si i FIXONI, EN FANT, Minymo nebo basic kousky značky Me Too.

Děkujeme za Vaši přízeň. Budeme se těšit na Vaši návštěvu v obchodě
i na Facebookových stránkách.

 

Vaše Hanka z Batabi Kids